Většina žen se všemi silami snaží dopracovat do pozice stoprocentní ženy , která vše zvládá, vypadá jako ženské ztělesnění dokonalosti a povahou by si ji nejeden muž mohl jen přát. Skutečnost, která by vás milé dámy měla zajímat je taková, že žádný muž neočekává to, že by to mohla být pravda. Muži totiž už díky sami sobě moc dobře vědí, že nikdo není mladý a krásný věčně a každé tělo se přirozeně časem mění. Proč by to tedy měli požadovat po ženách?
bruneta u stromu.jpg

Místo „barbíny“ ukažte svou přednost v jednoduchosti

Mužům imponuje to, pokud je žena sama sebou a sama se sebou spokojena. To je neměnné pravidlo, kterým by se každá žena v případě, že hledá muže, měla řídit. Takový muž totiž umí zohlednit nejen fakt, že i ženy stárnou, ale především to, že se z toho každým rokem nehroutí.
· Váhový limit není to, co byste měla nosit pořád v hlavě.
Už je to totiž tak otřepaná fráze, kdy žena neustále upozorňuje na to, že má nějaké to kilo navíc, že to nemůžou muži vůbec poslouchat. Pokud chcete skutečně zhubnout, může se vám to pevnou vůli kdykoliv podařit, ale potřeba zvedat si sebevědomí na úkor toho, aby vám váš muž říkal, že to není pravda, mu na vaší kráse moc nepřidá.
blondýna s drdolem.jpg
· Ne, make-up muže skutečně nepřitahuje!
I když si všechny ženy neoblomně myslí, jak jsou díky make-upu krásné a přitažlivé, většině mužů se z toho jen „přetáčí panenky“. Jak to může být pravda, pokud svůj obličej schováváte za vrstvy make-upu, díky kterému ani není jasné, jak ve skutečnosti vypadáte? Pak se samozřejmě nemůžete divit, pokud je ráno zděšený z toho, kdo to vedle něho leží.
· Oblečení muže nezajímá a vůbec mu nerozumí.
Uvědomte si, že to, co vy pokládáte za absolutní bombu ve světě módního průmyslu v podobě oblečení, je pro něho španělská vesnice. Je to podobné, jako by se on s vámi začal bavit o karburátoru v autě – je vám to „fuk“. Takže se nesnažte vypadat za každou cenu jako „vystylovaná“ princezna, ale buďte svá, přirozená a myslete vždy na to, že krása tkví v jednoduchosti oblečení a stylu.