Co je to vlastně předčasné vyvrcholení? Obecně dojde k orgasmu při sexu dříve většinou muž, posléze žena, ovšem to zdaleka neznamená, že se jedná o předčasné vyvrcholení. Pokud uvážíme, že sexuální akt trvá většinou od 3 minut déle, za předčasnou ejakulaci se dá označit výron semene dříve než po třech minutách od zahájení sexuální aktivity. Občas dochází k vyvrcholení dokonce i bez úplné erekce, nebo ještě před zahájením jakékoliv sexuální aktivity. Kupodivu předčasným výronem semene netrpí pouze mladí muži, ale přiznalo se k ní, alespoň jako k občasné 20 % mužské populace. Záleží na mnoha faktorech.

dapoxetin

Někoho trápí předčasná ejakulace pravidelně, jiného pouze občas v závislosti na situaci nebo prostředí. Prostě pocit, že sex probíhá na nevhodném místě, je potřeba ho rychle ukončit vede psychiku muže tímto směrem. Pokud se tento problém opakuje, je za ním možné vidět příčinu zvýšené dráždivosti žaludu a zkrácenou uzdičku. Můžete se setkat s různými radami ohledně masturbačních nácvikových technik, znecitlivujících mastí, cvičení na posílení pánevního dna, určitě není od věci tyto metody vyzkoušet a je celkem možné, že přinesou své výsledky. Ovšem jsou situace, nebo přímo trvalé stavy, kdy není možné tyto rady přímo praktikovat.

dapoxetin

Ve společné domácnosti budete těžko partnerce vysvětlovat, proč jste hodinu zamčení každý den v ložnici a co tam děláte. Nebo si začít mazat penis při prvním sexu s novou přítelkyní. Také taková nevhodná možnost. Ideálním prostředkem pro všechny tyto případy je užití preparátu, který vaši ejakulaci spolehlivě oddálí. Vyzkoušeným medikamentem je dapoxetin, který se dá na trhu volně sehnat, bez lékařského vyšetření a je možné si ho objednat a zakoupit z klidu domova přes internet. Diskrétní doručení je samozřejmostí. Užívá se 1 až 3 hodiny před sexem.