Koupit si psa je snadné
Psi jsou dnes bohužel k dostání na každém rohu. Prodávají se na bazarech jako nechtěné zboží, seženete je odložené v útulcích a v neposlední řadě je prodávají chovné stanice. Psů je opravdu hodně, a každý z nich by si zasloužil svou vlastní milující rodinu a teplý domov. Každý normální člověk se snaží svému sílu kamarádovi dopřát to nejlepší, a to až do jeho odchodu za duhový most. Bohužel ani pejsci nežijí věčně, a občas musíme čelit zármutku z odchodu našeho milovaného pejska.

akita inu

Někdo si pořídí nového pejska hned
Někdo chce nového pejska hned, aby zapomněl na bolest. Někdo čeká déle, ale většina lidí si stejně nakonec pejska pořídí. Kde hledat?

– U psa z útulku můžete riskovat, že nevíte čím si prošel, a tudíž se u něj mohou objevit projevy chování, které doma řešit nechcete. buďte při výběru psa z útulku opatrní.

Pes bez PP je v podstatě pes z množírny. Pochází z neznámých podmínek a nemusí se dožít vysokého věku, a jeho koupí podporujete nelegální množení.

– Pes s PP je dražší, ale máte u něj jistotu, že celý chov a péče o psy splňuje všechny legislativní požadavky.

akita se dívá

Pokud víte odkud psa chcete, asi budete přemýšlet nad psím plemenem, které vaši domácnost bude okupovat. Jedno z oblíbených plemen je akita inu. Je to japonský pes, kterého chováme v naší stanici. Jsme držiteli mnoha certifikátů, které dokazují, že náš chov je čistě japonský a jeden z nejkvalitnějších. Zajímá vás jaká je za akita inu cena Kenichiai.com? Projděte si náš web, vyberte si volné štěně, a my vám cenu sdělíme. Každé štěně je jiné, má jiné zbarvení a cena se liší i podle pohlaví.

S akitou si budou rozumět i děti, které miluje. Dokáže ubránit svou rodinu, a zároveň je to pes bez projevů agrese. Samozřejmě vždy záleží na výchově, ale obecně patří akita mezi ty nejméně problémové. Vyberte si u nás svého nového parťáka.