Přemýšlíte nad tím, že obdarujete své blízké předměty s potiskem? Máte promyšlený motiv potisku, ale stále nejste rozhodnuti o předmětu, jemuž necháte dát potiskem jedinečnou a neopakovatelnou podobu? Zkuste se podívat třeba do obchodu, který se potisky zabývá, a nabízí drobnosti v kategorii s názvem Ostatní https://www.promodarky.cz/kategorie/ekologicke-reklamni-predmety/ostatni-ekologicke-reklamni-predmety/. Můžete tu objevit i docela inspirativní kousky.

barevné dřevěné pastelky

Hrnky z matného skla – hrnky bývají skvělým tématem k potiskům pro věrné zákazníky v e-shopech, lze je darovat lidem v rámci školení či firemních prezentací a výstav a hodí se i jako dárek pro přátele, o nichž víte, že je potěší jak hrnek samotný, tak i téma potisku. Dnes není problém na hrnek vytisknout i kvalitně zpracovanou fotografii.

Sada pastelek – pastelky a další výtvarné potřeby bývají vděčným tématem k potiskům. Pastelky ocení zejména děti, ale i mnozí dospělí. Malování ve volném čase, např. podle předlohy v přírodě, je mnohem kreativnější a zábavnější hra, než virtuální realita na mobilním telefonu. Zkuste se méně „digitalizovat“ a více se stát sebou samými a žít tak, jak se žilo dříve. I bez mobilu byli lidé šťastní, resp. s velkou pravděpodobností byli i šťastnější.

hrnek ve tvaru srdce

Bavlněná kosmetická taštička – oslovit by vás nebo vaší přítelkyni mohla i taška z čisté bavlny, doplněná korkem. Může to být velmi pěkný originální dárek pod vánoční stromek. Taštičku necháte opatřit potiskem a můžete jí naplnit vhodnými kosmetickými přípravky, např. kvalitním přírodním krémem, přírodní řasenkou, veganským balzámem na rty a poukázkou do pedikérského salónu.

Švihadlo a sada her – kombinace stolních her a švihadla by mohla být inspirativní právě pro vás a vaše přátele. Nabídněte jim např. hru mikádo, hrací kostky a žolíkové karty a k tomu skákací švihadlo. Tím jim dáte jasně najevo, že by mohli svůj život více orientovat k hravosti a pohyblivosti. Prostřídejte poklidné stolní hry se skákáním, které vám zvýší množství endorfinů (hormonů dobré nálady) v krvi, a zjistíte, jak několik drobností za pár desítek korun dokáže výrazně vylepšit váš volný den.