Luxusní escape room Praha jsou velkolepou volbou pro všechny, kdo má rád dobrodružství a rozhodně nemá nic proti tomu, když nedostanete do hry. Je to skvělý pocit, když budete vloženi vy, jako vaše osoba do místnosti, kde budete, máte i vy za úkol, abyste rozluštili veškeré nápovědy, skryté symboly, zámky a otevřeli všechny klíče postupně tak, abyste se dostali k tomu závěrečnému kódu, díky kterému se všichni dostanete ven a určitě to bude jedinečné a skvělý pocit pro vaši skupinu.
malware šifrování
Mžete si i zasoutěžit s ostatními, abyste mohli porovnat, jak jste dobří, jako tým. Vy budete velice překvapení, co všechno za nástrahy vás potká, co všechno se skrývá v indiciích a jaký způsobem budete muset na danou věc přijít. Každá hra je jiná a každý, kdo ji vymýšlel, přemýšlel také trochu jinak, takže neexistuje individuální, univerzální návod na to, a jak tohle všechno zvládnout. Je to na tom právě to skvěl, že můžete jezdit po celé České Republice a zkoušet nejrůznější hry podle toho kdo je vymyslel a vždy objevíte nějaké překvapení, co kdo vymyslel.

kódování šifry

Cena podle počtu lidí

Aby to bylo všech spravedlivé a nemuseli dva lidé platit takové velké částky, tak to e podle toho, kolik lidí se na programu účastní. Pokud budete ve dvou lidech, tak samozřejmě nebudete platit tu nejvyšší částku, ale zaplatíte pouze a jen tisíc korun a čím více vás bude, tak se to bude zvedat za jednoho člověka o dvě stovky. Karty bohužel nebereme, tak je důležité i počítat s tím, že nenutné mít u sebe hotovost. Bylo by vhodní, kdyby každému členovi bylo více jak patnáct let, je to docela složité, proto je důležité tohle všechno pořádně dopředu promyslet, abyste tam nebrali malé děti, které by stejně nic nepochopili. Ideální rozhodnutí vytvořte teď. Zavolejte. Napište. Dejte nám třeba vědět přes email a my se vám pak budeme věnovat a třeba vás my zpět kontaktujeme.