Co se pod tímto záhadným názvem skrývá? Jednoduše nebankovní hypotéka. Jenomže tato má hned několik výhod najednou. Vlastně všechny dohromady!

Co tedy můžete očekávat?

  1. Jedná se o podnikatelský úvěr. Sjednat si ho mohou pouze podnikatelé, firmy a OSVČ.
  2. Půjčka je bezúčelná a peníze v podnikání můžete použít na cokoliv, co potřebujete.
  3. Nevadí nízké daňové přiznání. Nemusíte jej dokládat.
  4. Nezkoumáme registry, proto bez registrů, nevadí záznamy v registrech dlužníků jako je Solus, NRKI nebo BRKI.

modré zábradlí

Hypotéku využíváme v případě, že si potřebujeme půjčit peníze. V podnikatelském sektoru je to trochu odlišné a peníze se potřebují pro účely financování podnikání. Tento typ nebankovní hypotéky, pod názvem americká nebankovní hypotéka bez doložení příjmu a bez registrů, skrývá podnikatelský úvěr, který si mohou sjednávat pouze podnikatelé. Ovšem půjčka je bezúčelná, takže peníze v podnikání můžete využít jakýmkoliv způsobem.

plnící pero

Například můžete zvolit konsolidaci půjček, vyplacení exekucí, doplacení různých dluhů nebo zdravotního a sociálního pojištění či navýšit svůj majetek. Je mnoho možností, jak s penězi naložit, je to jen a jen na vás. Doba splácení může být až 30 let, takže se jedná o opravdu dlouhou dobu splácení. Zajistíme také velice nízký úrok.

Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí

Zvolte nemovitost, kterou vlastníte nebo můžete ručit nemovitostí třetí osoby. Do zástavy můžete dát byt, i družstevní byt, pozemek, dům, chatu či chalupu, zahradu, komerční budovu, nějaký další objekt či cokoliv dalšího. Nebankovní americká hypotéka je zde pro každého podnikatele.

spolupráce lidí

  1. Úrok od 6,9% p.a., pro všechny podnikatele, kteří mají záznam nebo mají i nízká daňová přiznání.
  2. Exkluzivně však nabízíme klientům, kteří nemají žádný záznam nebo mají jen drobný prohřešek v registru dlužníků, že mohou dostat úrok již od 3% p.a.
  3. Vždy musíte mít nad 18 let svého věku.
  4. Peníze můžete získat do 24 hodin od podpisu smlouvy!
  5. Vypracujeme nezávaznou nabídku zdarma. Klidně si ji můžete posoudit s dalšími nabídkami na trhu.

Ohodnoťte příspěvek